Basın Bültenleri
  • Baklava Kasları ile Yaza Merhaba Deyin Baklava Kasları ile Yaza Merhaba Deyin 18 Nis, 2016 06:05 Günümüzde hemen hemen her yaştan insan, daha iyi görünmek, giydiklerini yakıştırmak, daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak için hem diyet hem de egzersiz yöntemlerini uyguluyor. Ancak çoğu zaman bu yöntemler ile istenilen sonuca ulaşılamıyor ve vücut şekillendirme için plastik cerrahların kapısını çalıyor. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Op.Dr.Tahir Gökhan HAYTOĞLU Hi-Defination Liposuction ile ilgi merak edilen soruları yanıtladı.
  • Bahar Bakımı ile Yenilenme Zamanı Bahar Bakımı ile Yenilenme Zamanı 31 Mar, 2016 05:50
  • Robotik Gastrik Bypass Ameliyatı ile Obezite Cerra... Robotik Gastrik Bypass Ameliyatı ile Obezite Cerra... 23 Mar, 2016 07:15 Kilo sorununu çözmek için ameliyat olma kararı almak ne kadar önemli bir adımsa, ameliyat tipi ve hangi tekniğin kullanılacağı ise daha önemli bir karardır. 50 yılı aşkın bir süre içerisinde obezite nedeniyle birçok ameliyat tanımlanmış ve bu ameliyatlar farklı tekniklerle uygulanmıştır. Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli, Robotik Gastrik Bypass Ameliyatı hakkında önemli ve detaylı bilgiler verdi.
  • Doktorsitesi.com’dan Tıp Bayramı Araştırması Doktorsitesi.com’dan Tıp Bayramı Araştırması 14 Mar, 2016 06:50 Türkiye’nin en büyük sağlık platformu Doktorsitesi.com, Tıp Bayramı kapsamında 29 Şubat- 8 Mart tarihleri arasında site üyeleri içerisinden 445 hekim ve 2.850 kullanıcının katılımıyla gerçekleştirdiği online araştırmayla sağlık sektörüne ışık tuttu.
  • Doğal Görünümlü Saçlar için PRP ve Mezoterapi Saç... Doğal Görünümlü Saçlar için PRP ve Mezoterapi Saç... 25 Şub, 2016 07:15 Op.Dr.Tahir Gökhan Haytoğlu;  saç  dökülmesi sorununun tedavisinde  son dönemde en sık kullanılan yöntemlerden PRP ve saç mezoterapisi ile desteklenmiş saç ekimi yöntemlerini anlattı.