Yeni nesil tasarımcılar 3D PRINT EXPO’da 3.kez buluştu
Basın Bülteni
10 May, 2016 06:00
Yeni nesil tasarımcılar 3D PRINT EXPO’da 3.kez buluştu
Demos Fuarcılık tarafından 5 – 6 - 7 Mayıs 2016 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen 3. 3 BOYUTLU BASKI TEKNOLOJİLERİ VE ENDÜSTRİYEL TASARIM FUARI, ülkemizdeki tasarımcıları, 3 boyutlu yazıcı teknolojisini takip edenleri ve girişimcileri bir araya getirdi.

İstanbul Pullman Convention Center’da Demos Fuarcılık’ın organizasyonunda gerçekleştirilen fuar, bu yıl ziyaretçi sayısını artırarak büyük ilgi gördü. Fuarda 3 gün boyunca, yerli ve yabancı marka temsilcilerinin, akademisyenlerin bilgilerini sektörle paylaşıp deneyimlerini aktardığı, 3B BASKI TEKNOLOJİLERİ ULUSLARARASI SEMPOZYUMU düzenlendi. Fuar sonunda katılımcılara sertifikaları verildi.

3 Günde 4.780 Kişi, 3 Boyutla Yaratılan Teknolojiye Tanık Oldu

3 gün süren fuarda, hepsi Türkiye’den olmak üzere 46 firma stant açarak katıldı. Firmalar, 3D teknolojisini ve bu sistemle üretilen ürünleri tanıtıp, üretim aşamasını canlı olarak ziyaretçilere gösterdi. Fuarı, 491’i yabancı olmak üzere 4.780 kişi ziyaret etti. İlk günden, kapanış saatine kadar,
3. 3D PRINT EXPO’ya katılan firmaların stantları, ziyaretçi ve ilgilerle doldu taştı.

Geniş Ziyaretçi Kitlesi

Fuarda sergilenen ürünler ve ziyarete gelenler arasında 3D yazıcılar, 3D tarayıcılar ve yazılım ürünlerinin yanı sıra, dental ve medikal sektöründeki 3 boyutlu tasarımlar, örnek çalışmalar, yeni ürünler oluşturmak ve geliştirmek için 3D baskı teknolojileri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen Mimarlar, Mühendisler, Müteahhitler, Sanayiciler, 3D tasarımcılar, Eğitimciler ve öğrenciler yer aldı.

Bülteni paylaş
0 0