Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü “GurmeFest - İstanbul”da Taraftarlar İle Buluşacak
Basın Bülteni
18 Nis, 2017 12:43
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü   “GurmeFest - İstanbul”da Taraftarlar İle Buluşacak
Türkiye’nin en geniş kapsamlı Gastronomi festivali, Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul” 11- 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Sarıyer Event Garden bahçelerinde misafirlerini ağırlayacak. Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün de katılımcılar arasında olduğu festivalde 4 gün boyunca 7’den 70’e tüm taraftarlar için sürpriz etkinlikler gerçekleşecek.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü

 “GurmeFest - İstanbul”da Taraftarlar İle Buluşacak

Türkiye’nin en geniş kapsamlı Gastronomi festivali, Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul” 11- 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Sarıyer Event Garden bahçelerinde misafirlerini ağırlayacak. İlk kez gerçekleşecek Festival’de usta şeflerin ellerinden lezzetli yiyecekler, özel tariflerle hazırlanmış içecekler çeşitli eğlenceli aktivitelerle beraber ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Misafirler yalnızca yemek tadımlarıyla değil "Sağlıklı Yemek Yapıyoruz", "Sağlıklı Yaşamda Cevizin Rolü" vb. Gastro Show ve söyleşilerle hem öğrenecek hem eğlenecek.

0-17 yaş arası çocuk ve gençlerin sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak ve onları geleceğe Fenerbahçelilik duygusuyla hazırlamak için kurulan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün de katılımcılar arasında olduğu festivalde 4 gün boyunca 7’den 70’e tüm taraftarlar için sürpriz etkinlikler gerçekleşecek. Sarı-lacivert severler Sarıyer Event Garden bahçelerinde A 112 numaralı stant da Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nü ziyaret edebilirler.

“GurmeFest İstanbul”da Bol Yemek Çok Hareket

 “GurmeFest – İstanbul” Açık Hava Gurme Lezzetler Festivalinde 4 gün boyunca davetler, piknikler, sunumlar yapılacak, mutfak sırları paylaşılacak, klasik lezzetlerimiz hatırlanacak ve yeni lezzetler tanıtılacak. Usta şeflerin ellerinden lezzetli yiyecekler, özel tariflerle hazırlanmış içecekler çeşitli eğlenceli aktivitelerle beraber ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Festival’de sadece eğlence değil ‘’sağlıklı’’ ve ‘’dinamik’’ yaşam için yapılacak etkinliklerle beraber misafirler lezzetli yemeklerin tadına varırken bir yandan da spor ve eğlenceli aktivitelerle baharın tadını çıkaracaklar.

 “GurmeFest – İstanbul” kapsamında yemek sanatının ustalarından Sedef İybar "Sağlıklı Yemek Yapıyoruz" konusu üzerine gerçekleştireceği Gastro Showu ile hayranlarıyla buluşurken, sevilen sunucu Wellness Eğitmeni Ece Vahapoğlu ise "Sağlıklı Yaşamda Cevizin Rolü" üzerine gerçekleştireceği söyleşisi ile ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak.

Bülteni paylaş
0 0