Yangına Dayanıklı Kapılar ‘Door Fair Turkey’de Sergilenecek
Basın Bülteni
26 Ara, 2016 12:59
Yangına Dayanıklı Kapılar ‘Door Fair Turkey’de Sergilenecek
Dünya kapı sektörü’nün bir numaralı ihtisas fuarı DOOR FAIR TURKEY, İstanbul’da açılıyor.

Fuar kapsamında gerçekleşecek ‘Yangına Dayanıklı Kapılarda Mevzuat, İmalat, Montaj ve Kontrolleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler’ konulu seminer ile ülkemizde güvenlik açıklarından kaynaklı yaşanan yangın facialarının da altı çizilecek. Yaklaşık 150 dakika yangına dayanıklı kapılar ve güvenlik sistemleri ‘Door Fair Turkey’ de sergilenecek.

Demos Fuarcılık organizasyonun da gerçekleşecek olan 11’nci Uluslararası Ahşap, Çelik, Endüstriyel, Otomatik Kapı ve Kapı Yan Sanayi İhtisas Fuarı’nda bu yıl kapı kontrol sistemleri, kapı güvenlik sistemleri, yangına dayanıklı kapılar vb. ürünler sergilenecek. Ayrıca katılımcı ve ziyaretçilerden gelen yoğun talep üzerine açılmasına karar verilen Parke, Mutfak ve Mobilya Yan Sanayi Özel Bölümü 2017’de misafirlere açılacak.

Katılımcısına ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan ve dünyanın en büyük kapı ticareti platformu olarak hizmet veren Fuar, B2B görüşmeleri ile yurtdışı-yurtiçi katılımcı firmaları arasında yeni iş birliklerinin kurulmasına fırsat sağlayacak.

150 Dakika ‘Yangına Dayanıklı Özel Kapılar’ Door Fair Turkey’ de Sergilenecek…

Efectis Group’un desteğiyle gerçekleşecek ‘Yangına Dayanıklı Kapılarda Mevzuat, İmalat, Montaj ve Kontrolleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler’ konulu seminer ile ülkemizde güvenlik açıklarından kaynaklı yaşanan yangın facialarının da altı çizilecek. Ayrıca 120 - 150 dakika yangına dayanıklı kapılar ve güvenlik sistemleri ‘Door Fair Turkey’ de sergilenecek.

Fuar hakkında ayrıntılı bilgi ve fuar davetiyesi almak için http://demosfuar.com.tr/fair/1 ya da http://doorfair.com/fair/1/38/ adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Bülteni paylaş
0 0