Ozon teknolojisi kullanan firmalar bu fuarda buluşuyor
Basın Bülteni
03 Eki, 2016 07:38
Ozon teknolojisi kullanan firmalar bu fuarda buluşuyor
Günden güne kullanım alanı artan ozonun Türkiye’deki önemini artıracak yepyeni ve ilk büyük etkinlik olan Ozon Teknolojileri Zirvesi, Ocak ayında İstanbul’da düzenlenecek.

Demos Fuarcılık kapsamında Power Next Grup Fuarları içinde yer alacak Ozon Teknolojileri Bölümü’nde, Ozon teknolojisini kullanan tüm firmalar bir araya gelecek.

Zararsız ve Temiz Enerji Fuarda Görücüye Çıkıyor

Üretilen ozon cihazları ile birlikte yepyeni bir sektör doğdu.  Kullanım alanları olarak sağlıktan, güzelliğe, hijyenden gıda korumaya, seracılıktan hayvancılığa, turizmden ev içi kişisel kullanıma kadar birçok alana yayılan Ozon, ilk kez fuar ve zirve organizasyonuyla ilgilileriyle buluşuyor. 12 – 13 – 14 Ocak 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Ozon Teknolojileri Zirvesi (Ozone Summit ) bu sektörle tanışmak isteyen herkesi bir araya getirecek.

Ozon Zirvesi’ndeki Konular ve Teknolojiler

Gıdaların muhafazası
Hayvancılık
Seracılık
Tekstil
Atık Su Geri Dönüşümü
Dezenfeksiyon alanları
Sterilizasyon
Günlük hayatta ozonla temizlik
Koku giderimi
Turizm sektöründe ozonun önemi
Ozon jeneratörleri

3 gün sürecek organizasyonda Ozon cihazı üreten ve bu cihazları kullanarak hizmet veren firmalar, ürün ve hizmetlerini, açacakları stantlarda tanıtabilecek, zirvedeki konuşmalarla sektörü daha sağlıklı şekilde bilgilendirecekler.

Detaylı bilgi için
www.demosfuar.com.tr
0 212 288 02 06
fatlas@demosfuar.com.tr

Bülteni paylaş
0 0