Ortadoğu ve Balkanların Tek Jeotermal Fuarı ve Konferansı 2017’de İstanbul’da
Basın Bülteni
21 Eyl, 2016 14:45
Ortadoğu ve Balkanların Tek Jeotermal Fuarı ve Konferansı 2017’de İstanbul’da
Sektör Profesyonelleri, 4.Expo Geothermal Konferanslarında

Sahip olduğu termal enerji potansiyeliyle Dünya’da ilk 5 içinde yer alan ülkemizin, bu potansiyeli güce çevirmek için yaptığı tüm yatırımlar, 4.kez Jeotermal Fuarı ve Konferansı’nda buluşuyor. Ortadoğu ve Balkan ülkeleri içinde sadece Türkiye’de fuarı gerçekleştirilen Expo Geothermal, bu bölgeler başta olmak üzere bu yıl bir çok Avrupa ülkesinden de katılımcı ve ziyaretçiyi hedefliyor. Yeşilköy’de bulunan İstanbul Fuar Merkezi’ndeki fuar, 12 – 13 – 14 Ocak 2017 tarihlerinde düzenlenecek.

Demos Fuarcılık’ın öncülüğünde düzenlenen 4.JEOTERMAL ENERJİ TEKNOLOJİLERİ VE EKİPMANLARI FUARI bünyesinde ayrıca her yıl olduğu gibi eş zamanlı Jeotermal Konferansı da düzenlenecek.

JESDER İş Birliği İle Profesyoneller Bu Fuarda Konuşuyor

Fuarın ana destekçisi olan Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği (JESDER) öncülüğünde, fuarın ilk 2 günü konferans da düzenlenecek. Jesder Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ufuk Şentürk ve diğer jeotermal elektrik santrali yatırımcılarının da konuşmacı olarak katılacağı konferansın programı Ekim ayı içerisinde açıklanacak.

4.Expo Geothermal Konferansı detaylı bilgi için
Fatih Atlas
0 212 288 02 06
0 533 664 24 71
fatlas@demosfuar.com.tr

Bülteni paylaş
0 0