Kapı Fuarında İlk Kez Kapı Sektörü Çalıştayı Düzenlenecek
Basın Bülteni
19 Ara, 2016 13:03
Kapı Fuarında İlk Kez Kapı Sektörü Çalıştayı Düzenlenecek
05 - 08 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenecek 11’nci Kapı, Mutfak, Banyo ve Parke Fuarı kapsamında, Orsiad Gazetesi ve Demos Fuarcılık iş birliği ile Kapı Çalıştayı 2017, gerçekleşecek.

Çalıştay, sektörün sorunlarına dikkat çekerek, ziyaretçilerine önerileri değerlendirebilecekleri ortak bir platform sunacak. Kapı Sektörü Çalıştayı, 6 Ocak Cuma günü, saat 15.30’da İstanbul Fuar Merkezi Efes Salonu’nda gerçekleşecek.

Sektörün başarılı yayını Orsiad Gazetesi ve Demos Fuarcılık organizasyonu tarafından düzenlenecek olan Kapı Sektörü Çalıştayı, sektör sorunlarına çözüm bulurken, katılımcı ve ziyaretçilere yeni iş birlikleri için ortak bir platform sunacak. Çalıştayın Moderatörlüğünü Orsiad Gazetesi Yayın Sahibi, Fikret Demir üstlenecek.

Çalıştayın konuları arasında; Kapı sektöründe perakendeye yönelik çalışan dükkanlarda kullanılacak fiyat listesinin belirlenmesi, ana bayi ve alt bayilerin sıkıntıları, çözüm önerileri, ve sektörün üretici firmalardan beklentileri başlıkları yer alacaktır. Konuşmacılar arasında; AGT Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. Pazarlama Müdürü Özge Sipahioğlu, sektör derneklerinin temsilcileri ve Türkiye’nin büyük Parke ve Kapı üreticilerinin temsilcileri yer alacak.

 Yoğun istek üzerine düzenlenen bu çalıştay sayesinde, sektörde gerçekleşebilecek olumsuzlukların önüne geçmek ve yeni açılacak olan iş yerlerinde standart oluşturulmasını sağlamak vb. konularda önemli adımlar atılacak. Sektörde bulunan her aktörün sesini duyurmasını amaçlayan Çalıştay, olası sorunları önceden tespit edip, sektör için gerekli çözüm yöntemleri de geliştirmek için çalışmalarda bulunacak.

Fuar ve Çalıştay hakkında ayrıntılı bilgi ve fuar davetiyesi almak için http://demosfuar.com.tr/fair/1 ya da http://doorfair.com/fair/1/38/ adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Bülteni paylaş
0 0