“Gurmefest İstanbul” da: Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars Rüzgarı Esecek
Basın Bülteni
27 Şub, 2017 10:16
“Gurmefest İstanbul” da: Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars Rüzgarı Esecek
Dünya çapında müzikleri ve şovları ile harikalar yaratan Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, 14 Mayıs Pazar akşamı “GurmeFest İstanbul”17 kapsamında Sarıyer Event Garden’da müzik severler ile buluşuyor.

11-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında Sarıyer Event Garden’ da Türkiye’nin en geniş kapsamlı Gastronomi festivali gerçekleşecek. Bin bir çeşit lezzeti bir arada bulacağınız Festival’ de 4 gün boyunca müzik ve dans durmaksızın devam edecek. Hem gündüz grup konserleri hem de akşam konserleri ve DJ performanslarıyla 7’den 70’e herkes müziğin tadını doyasıya çıkaracak.

Latin Müzik ve Dans Severler “GurmeFest İstanbul” da Buluşuyor…

“GurmeFest İstanbul” Açık Hava Gurme Lezzetler Festivalinde müziğe doyamayacağınız harika bir gece sizleri bekliyor. Latin müziğini alaturka tınılarla yorumlayan, usta müzisyen Ayhan Sicimoğlu, 14 Mayıs Pazar akşamı Açık Hava Gurme Lezzetler Festivalinde Event Garden’ da sizlerle olacak. Gecede Mambolar, Chacha’lar, Salsa'lar ve Türkçe coverlar havada uçuşacak, dans etmeyen kalmayacak.

Ayhan Sicimoğlu & Friends Sizleri “Gurmefest İstanbul”da Dans ve Eğlence Davet Ediyor

Hareketli repertuarıyla Latin müzik ve dans severlerin heyecanla beklediği programda Latin müziğinin sevilen parçalarının yorumlanmasına ek olarak, bestesi ve sözleri Ayhan Sicimoğlu’na ait olan Türkçe Latin parçalar da yer alacak. Latin müziğini ve dans etmeyi seviyorsanız heyecan dolu bu geceyi kaçırmayın.

Bülteni paylaş
0 0