Enerji sektörü yeni bir fuarla buluşuyor : STEAM EXPO
Basın Bülteni
07 Eyl, 2016 12:35
Enerji sektörü yeni bir fuarla buluşuyor : STEAM EXPO
Buhar ve sıcak su teknolojileri fuarı (STEAM EXPO), 12 – 13 – 14 Ocak 2017 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

İhtisas fuarları yapmasıyla bilinen Demos Fuarcılık, sektöre yeni bir fuar daha kazandırıyor. BUHAR VE SICAK SU TEKNOLOJİLERİ FUARI (STEAM EXPO), 12 – 13 – 14 Ocak 2017 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek Powernext Enerji Fuarları içinde yerini alıyor. Bu etkinlik, 3 gün sürecek olup Yeşilköy’deki İFM’de 11.Salon’da organize edilecek.

Buharın Gücüyle Gelen Teknoloji

Fuarda, buhar üretimi, dağıtımı, enerji verimliliği, kondens tahliyesi gibi konularda firmalar, yeni teknolojileri endüstriyel işletmelere tanıtma fırsatı bulacaklar. Sıcak suyla oluşan buharın gücüyle üretim yapan markalar, birçok sanayide kullanılan sistemleri görecekler.

Yeni Yılda Yeni Fuar

2017 yılının ilk fuarlarından olacak olan STEAM EXPO - BUHAR VE SICAK SU TEKNOLOJİLERİ FUARI’na Tekstil, Enerji, Gıda, Kağıt, Kimya, Petrokimya, İnşaat, Çelik, Sağlık gibi birçok sektörden firmalar ve temsilciler iştirak edecek. Fuarda ayrıca, bu sanayideki önemli konu başlıklarından oluşan konferanslar da düzenlenecek.

Zengin Katılımcı Profili Bu Sektörde

Binlerce kişinin katılım göstereceği, enerji sektörüne yeni bir ivme kazandıracak olan bu organizasyondaki katılımcı profili şu şekildedir :

Buhar Jeneratörleri
Sıcak Su Kazanları
Boilerler
Borular
Isı Pompaları
Kondenstoplar
Tesisat Malzemeleri
Brülörler
Kondenser
Pentan Depolama Tankları
Akümülasyon Tankları
Hava Kompresörleri
Ekonomizerler
Reküperatörler
Reaktörler

Bilgi için;
www.demosfuar.com.tr  
Tel : 0 212 288 02 10  
info@demosfuar.com.tr

Bülteni paylaş
0 0