Endüstrinin Yeni 3 Boyutlu Devrimi: 3D Baskı Teknolojileri Sergisi Ve Sempozyumu'nda Masaya Yatırılacak
Basın Bülteni
16 Ara, 2016 15:37
Endüstrinin Yeni 3 Boyutlu Devrimi: 3D Baskı Teknolojileri Sergisi Ve Sempozyumu'nda Masaya Yatırılacak
Yeni Nesil 3 Boyutlu Baskı Teknolojileri 3D Sempozyumu İstanbul’da Başlıyor!

Yeni Dünya’nın 3D’si (Digitalization, Design, Data) İstanbul’da gerçekleşecek ‘3D Baskı Teknolojileri Sergisi Ve Sempozyumu’nda bir araya geliyor. Demos Fuarcılık organizasyonunda, Karabük Üniversitesi işbirliği ile 3 – 4 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan Sempozyum, İstanbul’un bilişim ve teknoloji merkezlerinden olan İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak Kampüsü, Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Bireysel ve kurumsal yaşamda günden güne varlığını daha çok hissettiren dijitalleşme ve farklı tasarım ögeleri, Karabük Üniversitesi işbirliği ile 3 – 4 Nisan 2017 tarihleri arasında İ.T.Ü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek ‘3D Baskı Teknolojileri Sergisi Ve Sempozyumu’nda ele alınacak. 3D'yi oluşturan "Digitalization, Design, Data" kavramları odağında, dijital dünyanın geleceğini oluşturacak tüm trendler bu özel etkinlikte katılımcılarla paylaşılacak.

Dijital dünyanın önemli isimlerini konuk edecek 3D Baskı Teknolojileri Sergisi Ve Sempozyumu, Karabük Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Bölümü’nden Prof. Dr. Kerim Çetinkaya ile birlikte sektörün önde gelen yerli ve yabancı isimlerini ağırlayacak.

Akademisyenlerin son teknolojik gelişmeleri eğitici biçimde katılımcılara aktaracağı Sempozyumun yanı sıra Fuaye alanında katılımcı firmalar stantları ile yer alarak,  3D sektörüne ürünlerini tanıtma fırsatı bulacaklar.

Sergi ve Sempozyum hakkında ayrıntılı bilgi ve fuar davetiyesi almak için www.demosfuar.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bülteni paylaş
0 0