Dünya’yı döndüren teknoloji bu fuarda
Basın Bülteni
20 Ağu, 2016 06:30
Dünya’yı döndüren teknoloji bu fuarda
Dünyayı döndüren teknoloji olarak bilinen ve sanayinin her alanında kullanılan Rulman, sektördeki tek fuarında ziyaretçileriyle buluşuyor. Türkiye’nin tek Rulman Fuarı, Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak.

Demos Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen Roll Expo (Rulman Fuarı), 2014 ve 2015 yıllarında gördüğü büyük talep üzerine, 1,5 yıl aradan sonra 2016’da da kapılarını tüm sektör ziyaretçilerine açıyor. Bu kez 4 gün olarak 01 – 04 Eylül 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan Türkiye’nin tek Rulman Fuarı, Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak.

Onlarca firma ve binlerce ziyaretçi bu fuarı bekliyor

Türkiye’nin önde gelen rulman üreticilerinin gövde gösterisi yaptığı Roll Expo’da; makine aksamlarının en önemli parçalarını oluşturan Rulman, Kayış, Dişli, Segman, Kasnak, Zincir, Akışkan Gücü teknolojileri ve Sızdırmazlık elemanları, hep birlikte sergileniyor. Onlarca firmanın katılımcı olarak yerini alacağı fuar, 1-4 Eylül tarihleri arasında binlerce kişiyi ağırlayacak.

Zengin Katılımcı Profili, Binlerce Ziyaretçi…

Onlarca markanın, binlerce ziyaretçiye tanıtılacağı fuar için makine, motor ve güç aktarım sistemlerinin en önemli parçası olan rulman, kayış, dişli, segman, zincir, akışkan gücü ve sızdırmazlık elemanları üreticileri, aynı çatı altında bir araya geliyor.

Fuarda, otomotiv, iş makinesi, gemi, deniz taşıtları ve yan sanayi üreticileri, tersaneler, uçak ekipmanları ile tren, vagon üreticileri ile bu sektörlerin yan sanayi üreticileri yer alacak. Ayrıca, yükleme- boşaltma konveyör üreticileri, asansör üreticileri,  hidrolikçiler, elektrik motoru, endüstriyel, tekstil, gıda, enerji üreticileri, organize sanayi bölgelerindeki firmalar da burada boy gösterecek.

Bülteni paylaş
0 0