Basın Bültenleri
  • Üniversitelilerden kedi evleri projesine yoğun ilg... Üniversitelilerden kedi evleri projesine yoğun ilg... 24 May, 2018 07:11 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Biga İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’ 15’incisi gerçekleştirilen kariyer günlerinde iş dünyasının önemli isimleri öğrencilerle buluştu.
  • Geleneksel Adore Kedi Evi Projesi Yeniden Başlıyor Geleneksel Adore Kedi Evi Projesi Yeniden Başlıyor 27 Kas, 2017 06:38 Adore Mobilya, daha önce gerçekleştirdiği Kedi Evi projesinin üçüncüsünü hayata geçirerek yine birçok kedinin sıcak bir yuvaya kavuşmasını sağlayacak.
  • Adore Mobilya kedi evi ile Türkiye Tasarım Haftası... Adore Mobilya kedi evi ile Türkiye Tasarım Haftası... 15 Kas, 2017 08:39 Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından 8-12 Kasım tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen "Türkiye Tasarım Haftası" etkinliğinde tasarım ve iş dünyası bir araya geldi.
  • Adore Mobilya’dan İşitme Engelliler Kadın Futsal M... Adore Mobilya’dan İşitme Engelliler Kadın Futsal M... 03 Kas, 2017 07:21 Engelli olduğu için evlerinden dışarı çıkmak istemeyen gençleri spora teşvik ederek rehabilitasyon süreçlerine maddi ve manevi destek olmak, engelli sporlarında büyük başarıların elde edilmesinin önünü açıyor.
  • Adore Mobilya'dan eğitime destek Adore Mobilya'dan eğitime destek 11 Nis, 2017 11:16 Ağaç yaşken eğilir düşüncesiyle uzun yıllardır okullarının kütüphane oluşturmaları için çalışmalar yapan Adore Mobilya, ellerinden geldiğince eğitime destek projelerine devam edeceklerini açıkladı.