Markaların SEO yatırımları artacak
Basın Bülteni
04 Ara, 2015 07:00
Markaların SEO yatırımları artacak
Web siteleri online ortamda daha görünür olmak, arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almak için yapılan SEO çalışmalarına daha fazla ihtiyaç duyuyor.

İnternette rekabetin kıyasaya yaşandığı sektörlerde ayakta durmak, daha fazla müşteriye ulaşmak ve satışları artırmak için arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almak büyük önem taşıyor. Bu noktada Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) web sitelerinin ayakta durması, gelişmesi ve büyümesi içinen çok ihtiyaç duyduğu çalışmaların başında geliyor.

Fiziki ortamlarda markalar arasındaki rekabetin artık online ortam da yoğun bir şekilde yaşandığına dikkat çeken Webtures’in kurucusu Kaan Gülten markaları internette üst sıralara taşıyabilecek sağlıklı çalışmaların yapılmasının önemli olduğunu ifade ediyor.

SEO’nun internet üzerinden ticaret yapan markaların en büyük yardımcısı ve gelir paylarının önemli bir kaynağı olduğunu belirten Kaan Gülten, markaların SEO yatırımlarının daha da artacağını vurguluyor.

SEO hizmeti almak isteyen markalara alanında uzman şirketler ile çalışmasını tavsiye eden Gülten, başarılı sonuçlar almak ve hedeflere daha kolay ulaşmak açısından bunun önemli olduğunu dile getiriyor.

Google’a komşu oldu, global pazara açılmayı hedefliyor

SEO konusunda daha iyi hizmet verebilmek için kurumsallaşmanın ve yenilikleri yakından takip etmenin önemli olduğunu söyleyen Webtures CEO’su Kaan Gülten, bu amaçlar doğrultusunda İrlanda’da ofis açtıklarını belirterek sözlerine şöyle devam etti: “İrlanda’da açtığımız bu şube ile  arama motoru devi Google’a komşu olduk.

Google dünyasına daha yakın olacağımız gibi arama motoru tabanlı gelişmeleri daha yakından takip etme fırsatına sahip olacağız. İrlanda ofisimiz ile dünya pazarında faaliyet gösteren markaların internet siteleri için de özel hizmetler sunarak iş ortağı ağımızı geliştirmeyi hedefliyoruz.”

Bülteni paylaş
0 0