VSY Biotechnology ortopedi ürünleri ile Cenevre’de
Basın Bülteni
09 Haz, 2016 05:55
VSY Biotechnology ortopedi ürünleri ile Cenevre’de
VSY Biotechnology diz içi ile yüzde yüz uyumlu vücut sıvısını EFORT Kongresi’nde dünyaya tanıştırdı.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Avrupa Ulusal Ortopedi ve Travmatoloji Dernekleri Federasyonu Kongresi'nin (EFORT) 17.’si bu yıl İsviçre’nin Cenevre kentinde düzenlendi.  İsviçreli Ortopedistlerin işbirliği ile gerçekleştirilen kongrenin ana teması, ömür süresi artan hastaların daha iyi yaşamaları için ortopedistlerin onlara yardım etmeleri düşüncesine dayanarak;  “Hayat boyu koruma etkinlikleri” şeklinde belirlendi.

Kongreye Türkiye’den VSY Biotechnology Ortopedi, Fizik tedavi &Rehabilitasyon birimi katılarak, eklemlerde insanların hareket kabiliyetini kısıtlayan ve ağrıya neden olan tüm dejenerasyonlara karşı iyileştirici inovatif ürünleri viskoelastik sodyum hyaluronat çözeltisi içeren intra-artiküler enjeksiyonlarını ortopedistlerle tanıştırdı.

Kongre’de VSY Biotechnology Ortopedi Fizik Tedavi & Rehabilitasyon Grup Müdürü Erol Genç ve Yurtdışı Satış Müdürü Erdem Sezer yer aldı. Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Sezer, kongreye dünya çapında yaklaşık 6000 hekimin katılım gösterdiğini ve doktorların ürüne büyük bir ilgi gösterdiklerini söyledi.

18. EFORT Kongresi gelecek yıl 31 Mayıs- 2 Haziran tarihleri arasında Avusturya’nın Viyana kentinde gerçekleşecek.

Bülteni paylaş
0 0