18. Efort Kongresi Viyana’da düzenleniyor
Basın Bülteni
01 Haz, 2017 07:39
18. Efort Kongresi Viyana’da düzenleniyor
Her yıl geleneksel olarak Avrupa Ortopedi ve Travmatoloji Birliği tarafından düzenlenen Efort Kongresi’nin 18.’si bu yıl Avusturya’nın Viyana kentinde 31 Mayıs - 2 Haziran 2017 tarihleri arasında düzenleniyor.

Dünyadan 6000’den fazla ortopedistin ziyaret ederek hem bilimsel programlara katıldıkları hem de bu alanda dünyadaki yeniliklerle tanıştıkları etkinliğin katılımcıları arasında VSY Biotechnology de yer aldı.

Ar-Ge merkezindeki yoğun çalışmaları sonucunda insan vücudunda bulunan sodyum hyaluronat’ı üreten VSY Biotechnology, sodyum hyaluronat çözeltisi içeren diz içi enjeksiyonları ile eklemlerde insanların hareket kabiliyetini kısıtlayan ve ağrıya neden olan tüm dejenerasyonlara karşı iyileştirici çözüm sunuyor. VSY Biotechnology, Efort Kongresi’nde son dönemde genişlettiği diz iç enjeksiyon çeşitlerini; ayrıca Collvis, Rekoza ve BuD3 gıda takviyelerini ortopedistlerle tanıştırıyor. 

VSY Biotechnology Yurtdışı Satış, Pazarlama, İş Geliştirme ve İştiraklerden Sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı Özge Altunbaş Göktekin, VSY Biotechnology Kurumsal İletişim& PR Müdürü Berna Özel Güvensan, VSY Biotechnology Yurtdışı Ortopedi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölüm Ürün Müdürü Ceren Doğan ve EMA Bölgesi Satış Müdürü Yves Lenki ortopedi uzmanlarına firmanın yenilikleri hakkında bilgi verdiler.

Bu yıl “Sportif Aktiviteler ve Ortopedik Uygulamalar” temalı olan kongrenin ana konuları arasında; kemik travmaları ve spor, ortopedi araştırmalarında e-sağlık uygulamaları, kronik kemik enfeksiyonları tedavisi yer alıyor.

KONGREDE İLGİ BÜYÜK

VSY Biotechnology Yurtdışı Satış, Pazarlama, İş Geliştirme ve İştiraklerden Sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı Özge Altunbaş Göktekin yaptığı açıklamada Efort Kongresi’nde gördükleri ilgiden çok memnun olduklarını, Türkiye’yi Avrupada temsil edip, dünya çapında önde gelen firmalar ile aynı platformda bulunmalarından dolayı  gurur duyduklarını dile getirdi.

Göktekin, en güncel tedavi yöntemi olan diz içi enjeksiyonlarına tüm ülkelerden uzmanların yoğun ilgi gösterdiğini belirterek; VSY Biotechnology’nin distribütörlük ağını göz alanında olduğu gibi ortopedi alanında da genişleterek daha fazla hastaya ulaşmak hedefinde olduklarını söyledi.

İNOVATİF ÜRÜNLER SAYESİNDE HASTALAR RAHATLIYOR, AĞRILARI AZALIYOR

Göktekin diz içi enjeksiyonların hastalardaki kullanımına ve faydalarına ilişkin ise şunları söyledi: “Dünyada en sık görülen eklem hastalığı Osteoartrit  OA; eklemlerin dejenerasyonu sonucunda eklemlerde oluşan ağrı, sertlik ve hareket kaybına neden olan kronik bir eklem hastalığıdır. Yaşla birlikte artış gösteren Osteoartrit en çok 50 yaş civarındaki insanlarda görülmektedir. 65 yaşından sonra ise hastalığın görülme oranı %70’lere çıkmaktadır. Yaş aldıkça oluşma riski artan bu rahatsızlığın engellenmesi ve ilerlemesine karşı, vücut sıvısı ile yüzde 100 uyumlu olan sodyum hyaluronat eklem içi enjeksiyonlarımızı dünyaya sunuyoruz.”

Göktekin; Collvis ve Rekoza gıda takviyeleri ile birlikte insanların günlük alması gereken D vitaminini tek dozda alabilecekleri BuD3 vitaminin de yine ortopedi alanına yönelik sundukları yenilikler arasında olduğunu da sözlerine ekledi.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
VSY Biyoteknoloji ve İlaç San. A.Ş.

Adres : Değirmenyolu C. Cetinkaya S. No: 22 Varlıbaş Center 34752 İçerenköy, İstanbul

Telefon : 0 216 573 47 47

Web : https://www.vsybiotechnology.com

E Posta : info@vsybiotechnology.com

İletişim Yetkilisi
  • Regiman DENİZ Regiman DENİZ İletişim Uzmanı– Editör Detaylar