Kıskandıran Zerafet UED 210 Gümüş A++, Satışa Sunuldu
Basın Bülteni
07 Nis, 2017 12:27
Kıskandıran Zerafet UED 210 Gümüş A++, Satışa Sunuldu
Türkiye’de derin dondurucu dendiğinde akla ilk gelen marka olan Uğur Soğutma’nın geliştirdiği farklı modellerin arasına, özel tasarımı ve yenilikçi özellikleriyle UED 210 Gümüş A++ da katıldı.

Türkiye’de derin dondurucu dendiğinde akla ilk gelen marka olan Uğur Soğutma’nın geliştirdiği farklı modellerin arasına, özel tasarımı ve yenilikçi özellikleriyle UED 210 Gümüş A++  da katıldı. Aynı isimli ev tipi derin dondurucu modelinin gümüş rengiyle yeniden tasarlanmış hali olan UED 210 Gümüş A++,  son derece estetik ve zarif görünümü ile evlerinize değer katacak. Sofralarınızda görmek istediğiniz birçok sebze ve meyveyi klasik buzdolaplarındaki raf ömründen daha uzun süre saklayabileceğiniz ve kışın özlemek istemediğiniz yaz lezzetlerini bir mevsim boyunca depolayabileceğiniz UED 210 Gümüş A++ , heyecan verici pek çok yeni özellik içeriyor.

Ayarlanabilir termostat özelliği sayesinde, -15/-25 °C sıcaklık aralığında soğutma yapmanız mümkün. Net 186 litre iç hacim sunan UED 210 Gümüş A++ , çok düşük bir enerji tüketimine sahip ve kolay ve esnek konumlandırma için opsiyonel 4 adet tekerlek içermektedir. Dolap içi LED aydınlatma ve ışıklı yüksek ısı alarmı özellikleri ise standart olarak kullanıcıya sunulmaktadır. Bu özel modelin en kullanışlı özelliklerinden biri ise, elektrik kesintilerinde 48 saate kadar koruma süresi sunabilmesi. Sağlam gövde yapısı ile yıllarca kullanabileceğiniz UED 210 Gümüş A++, isminden de anlaşılabileceği gibi gümüş renk seçeneği sunuyor ve kıskandıran, zarif bir tasarıma imza atıyor. Üstten kapaklı, sandık tipi bir yatay derin dondurucu olduğu için, şu özelliklere de sahip:

  • Besinleri üst üste istifleyerek daha fazla ürün depolama imkânı
  • Soğuk hava tabanda korunduğu için daha az enerji harcama özelliği
  • Pratik ve kolay kullanım
  • Marka uygulama ve değiştirme kolaylığı

Sınırlı sayıda satışa sunulan UED 210 Gümüş A++, mutfaklarınızı güzelleştirirken en sevdiğiniz gıdaları bir mevsim boyu saklama imkânı tanıyor. Bu özel modeli satın almak için Uğur Soğutma web sitesini ziyaret edebilir veya yurt çapındaki bayilerimizden sipariş verebilirsiniz. 

Bülteni paylaş
0 0