Turkasset’te 2 Nisan “Dünya Otizm Farkındalık Günü” Etkinlikleri
Basın Bülteni
06 Nis, 2016 05:35
Turkasset’te 2 Nisan “Dünya Otizm Farkındalık Günü” Etkinlikleri
Turkasset Varlık Yönetim Şirketi 2 Nisan “Dünya Otizm Farkındalık Günü” Etkinlikleri Kapsamında, Tohum Otizm Vakfı Çocukları, Aileleriyle Birlikte Sinema Keyfi Yaşadı…

Turkasset Sosyal Sorumluluk Kulübü ve Tohum Otizm Vakfı işbirliği ile, 1 Nisan 2016 Cuma Günü, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü öncesinde,  otizmli kardeşlerimiz Turkasset Genel Müdürlük Ofisini ziyaret etti, Turkasset çalışanları ile keyifli dakikalar geçirdi.

Otizm ile ilgili farkındalık oluşturmak ve otizmli bireylerin sorunlarına çözüm bulmak amacı ile Birleşmiş Milletler (BM) tarafından Dünya Otizm Farkındalık Günü olarak ilan edilen 2 Nisan öncesinde Turkasset sosyal sorumluluk etkinliği gerçekleşti.

Turkasset Varlık Yönetim Şirketi Sosyal Sorumluluk Kulübünün organizasyonu ve Tohum Otizm Vakfının desteği ile 20 Otizmli kardeşimiz,  Turkasset çalışanlarının iş stresinden kurtulmak için kullandıkları aktivite alanının ve eğlenceli ekipmanların bulunduğu Downtown adı verilen mekanda bir araya geldi. Ebeveynleri ve Vakıf Sorumlularının da eşlik etmesiyle, öncesinde sinema keyfi yapan arkadaşlarımız, sonrasında sağlıklı atıştırmalıkları ile bir yandan beslenirken diğer yandan da Turkasset çalışanları ile bir araya gelip oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçirdiler.

Downtown alanında bulunan oyunlarla oynamaktan büyük keyif alan arkadaşlarımız bol bol fotoğraf çektirirken yüzlerden de tebessüm eksik olmadı.  Genel Müdürlük ofisinden arkadaşlarımız ve ebeveynleri mutlu bir şekilde ayrıldı.

Bülteni paylaş
0 0