Sevgililer Günü için “Mücevher Fırsat Günleri” Devam Ediyor!
Basın Bülteni
06 Şub, 2015 06:50
Sevgililer Günü için “Mücevher Fırsat Günleri” Devam Ediyor!
Gelenekselleşen Mücevher Fırsat Günleri, binlerce seçenek ve %70’e varan indirimlerle 10 Şubat’ta Sevgililer Günü için başlıyor.

Hayatınızdaki en önemli yere sahip, o çok özel insana Sevgililer Günü’nde düşlerindeki hediyeyi vermek artık çok zor değil. Mücevher Fırsat Günleri’nde %70’e varan indirimlerle, garantili ve sertifikalı satılacak birbirinden özel mücevherler ile sevdiklerinize hayallerindeki mutluluğu yaşatmak mümkün.

Üreticiler ile mücevher meraklılarını bir araya getiren Mücevher Fırsat Günleri,  Sevgililer Günü’ne özel binlerce seçenek ve %70’e varan indirimlerle 10 -15 Şubat’ta Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşecek.

Etkinlik kapsamında her bütçeye ve her zevke uygun tek taş yüzükler, kolyeler, küpeler, takı setleri, bilezikler özel indirimler ve taksit imkanıyla satılacak.

10-15 Şubat tarihlerinde Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşecek Mücevher Fırsat Günleri, 10:30 – 19:00 saatleri arasında ücretsiz gezilebilecek.

Ücretsiz Bakım ve Onarım, Mücevher Fırsat Günleri’nde

Mücevher Fırsat Günleri’nde ziyaretçileri bekleyen sürprizlerden en önemlisi ücretsiz bakım ve onarım stantları olacak. Bu stantlarda, eskimiş, kopmuş ya da yıpranmış ziynet eşyaları için bakım, tamirat ve cila gibi işlemler ücretsiz yapılacak.

Bülteni paylaş
0 0