Runtastic ve Google Play Müzik işbirliği ile fitness aktiviteleri artık daha keyifli
Basın Bülteni
13 Eki, 2016 10:48
Runtastic ve Google Play Müzik işbirliği ile fitness aktiviteleri artık daha keyifli
Runtastic kullanıcıları Google Play Müzik ile Android cihazlar üzerinden antrenman için tasarlanmış özel şarkı listelerine ulaşabilecekler.

Google Play Müzik ve Runtastic, fitness antrenmanlarını ve müzik zevkini aynı uygulamada birleştiriyor.

Artık uygulamalar arasında dolaşmak ya da motive edici müzikleri bulmak için sürekli şarkıları geçmek tarihe karışıyor. Dans müzikleri, heavy rock, ya da müzik zevkine uygun şarkı listeleri ile fitness aktiviteleri bundan sonra daha zevkli olacak.

Runtastic Koşu & Fitness uygulaması kullanıcıları, Google Play Müzik ve Runtastic işbirliği sayesinde antrenmanları sırasında motivasyonlarını artıracak 40 milyondan fazla şarkıya kolayca erişebilecek.

Kullanıcılar Runtastic uygulamasının müzik bölümünü açtıktan sonra, uygulama içinden, seçtikleri şarkı listelerini istedikleri zaman başlatabilecek, duraklatabilecek, atlayabilecek ve durdurabilecek.

Google Play Müzik,  dakikada 130 temponun üzerindeki “Today's Running Hits”den en iyi dans müziklerini içeren “Sweaty EDM Workouta, kullanıcıların tercih ettiği müzik tarzını Runtastic uygulaması için de sağlayacak.

Uygulama kullanıcıları kendi listelerini oluşturabileceği gibi, şarkılarıyla antrenman yapmak istedikleri sanatçıları da seçebilecek. Üye olduktan sonra, Google Play Müzik kataloğuna, Google Play Müzik uygulaması içinde de reklamsız ulaşılabilecek.

Şarkı listeleri:

Running Tracks

Today's Running Hits

Euphoric Running Tracks

Fun to Run

Sweaty EDM Workout

Dubstep Workout

Chart Workout

High-Energy Hard Rock

Hard Rock Workout

Drum & Bass for Running

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Runtastic

Adres : Pluskaufstraße 7 · Business Center 4061 Pasching bei Linz / Austria

Faks : +43(0)7229.23327

Web : http://www.runtastic.com

E Posta : office@runtastic.com