Gardırop doluyor mutluluklar artıyor
Basın Bülteni
08 Ara, 2017 07:16
Gardırop doluyor mutluluklar artıyor
Beylikdüzü Migros AVM'nin sosyal sorumluluk projesi Mutluluk Gardırobu hediyelerle doluyor, korunmaya muhtaç çocukların yeni yılda mutlulukları artıyor.

Yeni yılda korunmaya muhtaç çocukları unutmayan Mutluluk Gardırobu projesi mutluluk üstüne mutluluk ekliyor. Ziyaretçilerin katılımıyla gerçekleşen proje hem yardım bekleyen çocuklara hem de bağış yapan ziyaretçilere kazandırarak herkes için mutlu bir yeni yılı amaçlıyor.

 

27 Kasım'da Beylikdüzü Migros AVM'de kapılarını açan Mutluluk Gardırobu, kampanyaya katılan ziyaretçilerine yeni yıl alışverişlerini yaparken bol bol para puan hediye ediyor. Ziyaretçiler yaptıkları alışverişlerden para puan kazanırken, gardıroba bağışlayacakları minimum 10 TL tutarındaki ürünlerle de büyük sevinçlere ortak oluyorlar. Ziyaretçileri ile el ele tutuşarak korunmaya muhtaç çocuklara el veren bu iyilik hareketiyle yeni bir yıl başlangıcı yaşatmayı istiyor. Kampanyanın başladığı günden bu yana gördüğü büyük ilgi ile toplanan çeşitli çocuk ürünleri gardırobu doldurmaya başladı. AVM'nin kampanya alanındaki Mutluluk Gardırobu'na, hem  kampanya alanından hem de sosyal medya üzerinden destek veren ziyaretçilerin hediyeleri, yazdıkları yeni yıl tebrik kartlarındaki duygu dolu mesajlarla birlikte sahiplerine ulaşmak için her geçen gün artıyor.

Mutluluk Gardırobu'na destek veren ziyaretçiler korunmaya muhtaç çocukları mutlu ederken; AVM kartları kampanya özelinde yaklaşık 7 kat daha fazla hediye puanla doluyor. Çifte mutluluk yaşanan bu kampanyada Koruncuk Vakfı çatısı altında bulunan korunmaya muhtaç çocuklara, yeni yıl mutlululuğunun coşkusunu doyasıya yaşatmak isteyen tüm katılımcılar, 17 Aralık tarihine kadar projeye destek verebilecekler.

Beylikdüzü Migros AVM Hakkında:

1997 yılında faaliyete geçen Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, Beylikdüzü’nün odak noktası konumundadır. Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, 2001 Mayıs ayından beri ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmektedir.

130 mağaza, toplam 1400 araçlık açık, kapalı otopark, 5M Migros hipermarket, cafe, restoran, fast food, ünlü markaların yer aldığı bay, bayan, çocuk tekstil mağazaları ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Merkezde ayrıca ücretsiz olarak faydalanabilinen bir adet bebek odası ve doktor odası bulunmaktadır.

Yıllardan beri en çok tercih edilen alışveriş merkezi olmayı sürdüren Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi birbirinden ilginç ve çarpıcı aktiviteleriyle büyük küçük herkesin ilgi odağı olmayı sürdürecektir.

Video
Bülteni paylaş
0 0