Bir dolap dolusu mutluluk
Basın Bülteni
28 Kas, 2017 11:35
Bir dolap dolusu mutluluk
Beylikdüzü Migros AVM sosyal sorumluluklarını unutmuyor, Türkiye'deki korunmaya muhtaç çocuklara yeni yılda mutluluk dağıtmak için hazırlanan 'Mutluluk Gardırobu' projesi ile gülen yüzleri çoğaltıyor.

Daha önce yaptığı projelerle ve hedef kitlesiyle adından sıkça söz ettiren Beylikdüzü Migros AVM, bu kez ziyaretçilerini Mutluluk Gardırobu ile buluşturdu. 27 Kasım'da sosyal sorumluluk kapsamında hayata geçirilen proje ile Türkiye'deki ihtiyaç sahibi çocuklara yeni yılda mutluluk dağıtmak amaçlanıyor. 'Bir mutluluk da benden olsun' diyen ziyaretçiler, kampanyaya özel sunulan ayrılıcalıklarla çeşitli çocuk ürünlerini satın alıp projeye bağışta bulunurken, minik yürekler de mutlulukla doluyor.

Beylikdüzü Migros AVM'nin, korunmaya muhtaç ve mutlu edilmesi gereken çocukların olduğunu hatırlatmak amacıyla başlattığı bu kampanya süresince; alışveriş yapan ziyaretçiler, ihitiyaç sahibi çocukları mutlu ederek mutlu olma şansı yakalıyorlar. Watsons mağazasındaki belirlenen %50 indirimli ürünlerden ve AVM mağazalarından 10 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerin Mutluluk Gardırobuna bağışta bulunmaları karşılığında AVM kartları hediye puanlarla doluyor. Yardımseverlerin desteği ile toplanan çeşitli çocuk ürünleri  bağış yapanların isimlerinin yer aldığı yeni yıl tebrik kartı ile birlikte, projeye özel olarak dizayn edilen gardıropta biriktiriliyor. Sahibine ulaşmak üzere gardıropta yerini alan hediyeler, minik yüzlerde gülümsemeye dönüşmek üzere Koruncuk Vakfı'na bağışlanarak, yardım bekleyen çocuklarla buluşturulacak.

Yardımseverler, sosyal medya üzerinden de projeye destek verebilecekler. Beylikdüzü Migros AVM'nin Facebook sayfasındaki proje paylaşımının altına arkadaşlarının ismini etiketleme yaparak katılım sağlayanların adına, gardıroba bir mutluluk da Beylikdüzü Migsros AVM ekliyor.

Türkiye'de hatırlanmayı bekleyen çocukları gülümsetmek için hazırlanan 'Mutluluk Gardırobu' projesi,  27 Kasım-17 Aralık tarihleri arasında Beylikdüzü Migros AVM'de destekçilerini bekliyor.

Bülteni paylaş
0 0