Natro Hosting'ten teknoloji blogger'larına özel etkinlik
Basın Bülteni
05 Ağu, 2014 06:00
Natro Hosting'ten teknoloji blogger'larına özel etkinlik
Natro Hosting, Teknoloji Bloggerlarına özel olarak düzenlenen datacenter ve hosting teknolojisinin tanıtıldığı Datacenter Ziyareti Etkinliği'nin ikincisinin Ağustos ayında yapılacağını duyurdu.

İlki geçtiğimiz aylarda düzenlenen ve Teknoloji hakkında içerik üreten 10 farklı bloggerın katıldığı etkinlik, bloggerlar tarafından olumlu karşılandı.

İkincisi yapılacak etkinlik bloggerlardan gelen başvurulara göre şekillenecek. Etkinlik kapsamında uzmanlar hosting sektöründeki son gelişmeleri bloggerlar ile paylaşacak.

Hosting ve datacenter teknolojilerine ilgi duyanlar için önemli olan etkinliğin ilkine teknoseyir.com , sosyalmedyahaber.com gibi teknoloji dünyasının isim yapmış sitelerinin bloggerları ilgi göstermişti.

Natro Hosting'in Tier 2+ standartlarındaki datacenter'ı, İstanbul'un merkezi olarak kabul edilen ilçelerinden Şişli'de faaliyet gösteriyor. 400 M2 Natro Datacenter alanına sahip natro.com ; 100 kabin-2000+ sunucu kapasitesi ile çalışıyor.

Natro Hosting, omurgasının internet erişimini Türk Telekom, Borusan Telekom Metro Ethernet şebekeleri ve Seabone Yurtdışı Operatörleri üzerinden sağlıyor. Natro Hosting’in Türk Telekom Gayrettepe ile Mecidiyeköy Data Merkezi arasında 10 Gbit/sec kapasiteli fiber optik bağlantısı bulunuyor.

Natro Hosting'in düzenlediği datacenter ziyaretinde bulunarak Natro.com şirket kültürünü yakında tanımak, Natro Web Hosting ürün ve hizmetleri hakkında bilgileri işin deneyimli isimlerinden dinlemek isteyen Teknoloji Blog/Website temsilcileri başvurularını Datacenter Ziyareti adresinden yapabiliyor.

Bülteni paylaş
0 0