Hep Aynı Dinleyici ile buluştu
Basın Bülteni
19 Tem, 2020 01:38
Hep Aynı Dinleyici ile buluştu
Bursalı sanatçı Ender Koçer, Kınay Production etiketi ile ilişkili 3 singleden sonra 6 şarkıdan oluşan albümünü yayınladı.

 

Söz ve müzikleri Koçer'e ait olan albümün ilk klibi "Hep Aynı" şarkısına çekildi. albümü dinlemek ve indirmek için https://muzikpr.haulix.com/Media/View/81160 ziyaret ediniz.

Yaklaşık 20 yıl önce ait müzik ve sanatevinde gençleri müzikle tanıştıran, aynı zamanda yoğun sahne programlarından fırsat buldukça sosyal projelerde yer alan Ender Koçer, geçtiğimiz yıl Kınay Yapım ile el sıkışmıştı. Koçer, "Senden Sonra", "Ben Kimim" ve "Bu Kaçıncı Ayrılık" adlı üç single yaptı. Koçer, korona virüs günlerinde ise, sosyal medya üzerinden "" Kaldık "projesiyle adından söz ettirdi. 

İLK ALBÜM ÇIKTI

Koçer, tek çalışmalarını albüm çıkartarak taçlandırdı. 6 şarkıdan oluşan albümdeki tüm parçaların sözleri ve müzikleri Ender Koçer imzasını taşıyor. Albüm için 4 klip çekmeyi planlayan Koçer, ilk klip çekimini albümünün adını 'Hep aynı' şarkının yaptığı yaptı. 

'Hep aynı' adlı albümün diğer şarkılarının isimleri ise şöyle; "Ben Böyle Değilim", "Sessizce", "İki Lokma", "Benimki Sevda", "Ellerim Sen Kokar". 

Hem müzik marketlerde hem de sosyal platformlarda yer alan albüm; Spotify, Itunes, Deezer gibi iddialı platformlarda da bulunacak.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Kınay Müzik A.Ş.

Adres : Sinan Paşa Mah. Süleyman Seba Cad. No:14 Beşiktaş, İstanbul

Telefon : 0544 206 61 63

Web : http://www.kinayproduction.com

E Posta : info@kinayproduction.com