Mega Hairtrans 'dünyanın en iyi saç ekim merkezi' olmak için adaylığını açıkladı
Basın Bülteni
13 Şub, 2019 11:15
Mega Hairtrans 'dünyanın en iyi saç ekim merkezi' olmak için adaylığını açıkladı
Altın Rehber Yılın Enleri Ödül Töreni’nde, Yılın En Başarılı Saç Ekim Merkezi Seçilen Mega Hairtrans, Dünya’nın En Başarılı Saç Ekim Merkezi Olmak İçin Aday Olacağını Açıkladı. Törende Jest olarak, Tuğba Özay’ın seçtiği bir kişiye saç ekimi hediye edildi.

25 Yıldır Sektörde İsminden Sıkça Söz Ettiren Ünlü Saç Ekim Merkezi Mega Hairtrans, Altın Rehber Yılın Enleri Ödül Töreninde Yılın En Başarılı Saç Ekim Merkezi Seçildi. Ödül gecesinde sürpriz anlar yaşandı; Tuğba Özay’ın Gösterdiği bir iş adımına Mega Hairtrans Genel Müdürü Gülten Ünveren 25. Yıl anısına Saç Ekimi Hediye etti. Jestinden dolayı güçlü bir alkış alan Ünveren “Ben sözümü her zaman tutarım, başarılarımı verdiğim sözleri tutmaya borçluyum. Dürüstlüğüme asla laf söyletmem” dedi.

Ünveren, 25 yıllık saç ekimi sektöründe özellikle yurtdışından Türkiye’ye hasta getirme konusunda uzmanlaşmıştır.

30 Bin Turiste Saç Ekimi Yapan Mega Hairtrans Türkiye’nin saç ekimi turizmine çok büyük katkıda bulunmuş ve ihracatçı bir şirket olmanında gururunuda yaşamaktadır. Dünya’nın her Ülkesinden, saç ekimi yaptırmak için İstanbul’a gelen hastalar Mega Hairtrans’ın başarılı bir saç ekimi gerçekleştirdiği ve referanslarından aldıkları övgüyle tercih ettiklerini söylerken, aynı zamanda da turistik bir gezi de yaptıkları için çok mutlu olduklarının altını çiziyor.

Mega Hairtrans Direktörü Ünveren, Sağlık ve Turizmi birleştirerek 25 yılldır güvenilir bir saç ekim markası olmayı başarmasından dolayı Marka’nın 25. Yılını kutladığını iletti. Ayrıca ülkemizin bu denli ihracata ihtiyaç duyduğu dönemde, Türkiye’mizin yanında durmak ihracatı artırmak ve ülkemize daha fazla döviz akışı sağlamak için özellikle yurtdışı odaklı aksiyonlar alacağını ve Türkiye’den gelen talepleri ise yoğunluklarından dolayı karşılayamayacağı bilgisini verdi. Sn. Ünveren sözlerini tamamlarken, Sadece Türkiye’nin değil Dünyanın En İyi Saç Ekim Merkezi Olmak için aday olacağını da söyledi.

Video
Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Moon Workshop

Adres : Sinan Mah. Tınaztepe Cad. Mustafa Şevki Apt. No24/21 Muratpaşa, Antalya/Türkiye

Telefon : +90 850 840 48 65

Web : http://www.moonworkshop.com

E Posta : info@moonworkshop.com