Babalar gününe özel rahat, şık ve kullanışlı hediyeler Blackspade’de!
Basın Bülteni
18 Haz, 2021 15:16
Babalar gününe özel rahat, şık ve kullanışlı hediyeler Blackspade’de!
Babalar gününe özel rahat, şık ve kullanışlı hediyeler Blackspade’de!

Babalar Günü’nde babanızı hem şık, hem de rahat Blackspade ürünleri ile mutlu etmeye ne dersiniz?

Hayatı boyunca sizin konforunuzu düşünen babanıza özel pijama takımları ile onların konforunu düşünme sırası sizde. Kaliteli ve rahatlığıyla ev içerisinde hareket imkanını maksimum seviyeye taşıyan pijama takımı modellerini de Blackspade’de bulabilir ve hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Pijama takımına ek olarak iç giyim ürünlerinden oluşan bir Babalar Günü hediyesi ile babanızın evde geçirdiği zamanı çok daha konforlu kılabilirsiniz. Bol, dar, uzun veya kısa boxer modelleri ile babanıza en uygun iç giyim modelini Blackspade’de bulabilirsiniz. Öko-Tex Sertifikalı sağlıklı kumaşları sayesinde cildi rahatsız etmeyen boxer modelleri, babanız için oldukça kullanışlı birer hediye olabilir.

Blackspade iç giyim kategorisinin yanı sıra plaj giyimi seçenekleri ile de Babalar Günü için hediye alternatiflerini zenginleştiriyor. Plaj giyiminde yenilikçi kumaş teknolojisi ile tasarladığı ürünleriyle babalarınızın tatil keyfini maksimum seviyeye çıkaran Blackspade’in deniz şortu seçeneklerini de Babalar Günü hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz.

Babanıza keyifle kullanacağı hediyeler alarak Babalar Günü’nü güzelleştirmek isterseniz Blackspade ürünlerini www.blackspade.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz. 

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Blackspade

Adres : Buca Org. San. Bölgesi(BEGOS) Doğuş Cad.3/19 Sokak No:12 35160 Buca - İzmir / TÜRKİYE

Telefon : +90 232 440 86 86

Web : http://www.blackspade.com.tr

E Posta : destek@blackspade.com

İletişim Yetkilisi
  • Elif Tekirli Elif Tekirli Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Detaylar