30 dakikada sigara, şeker ve gluten bağımlılığından kurtulun
Basın Bülteni
21 Mar, 2016 06:30
30 dakikada sigara, şeker ve gluten bağımlılığından kurtulun
Milyonlarca insanın ölümüne sebep olan sigara bağımlılığından 30 dakikada kurtularak hayata yeni bir başlangıç yapmak mümkün olabiliyor.

Bağımlık tedavisi kapsamında amamlayıcı tıp teknikleri kullanılarak,  bioenerji yardımıyla vücut enerji sisteminin, temizlenmesini ve dengelenmesini sağlayan Abrahamson Metodu ile sigara, şeker ve gluten gibi bağımlılık yapan maddelerden kolay bir şekilde arınmak kolay.

Dünyanın 16 ülkesinde 30 yıldan fazla bir zamandır uygulanan Abrahamson Metodu’nun tek seans ile başarı oranın yüksek olması sigara, şeker ve gluten bağımlılığından kurtulmak isteyenleri umutlandırıyor.

Bir seansta %80 başarı oranına sahip olan bu metod ile terapi esnasında vücudun karaciğer, böbrek gibi enerji merkezleri temizlenmeye başlıyor. Tedavi ile birlikte kişilerin korku, endişe ve dikkat dağınıklığı problemleri de son buluyor.

Abrahamson Metodu  ile terapiyi alan kişiler ilk arınma işleminden sonra sigarayı bırakıyor ve çoğunluğu nikotine karşı ilgisizlik ve tiksinti duymaya başlıyor.

Şeker Abrahamson Metodu ile bağımlılık olmaktan çıkıyor

Sigara bağımlılığı kadar tehlikeli bağımlılık türlerinden olan şeker kilo alma, obeziteye ve şişmanlık gibi sağlık problemlerine sebep olmuyor.

Şeker, bağımlılık yapan uyuşturucu maddeler gibi vücutta aynı ödüllendirme merkezlerini harekete geçirerek sağlığı olumsuz bir şekilde etkiliyor. Şeker bağımlılığı, birçok hastalığın arkasındaki gizli sebep olarak kişilerin hayatını ciddi anlamda tehdit ediyor.

Mineral ve vitamin eksiklikleri bağımlılık yapan maddelerin kullanımından kaynaklandığı için   DNA bozulmaları hastalıkları, kanser sıklığını artırıyor ve yaşlanmayı da önemli ölçüde hızlandırıyor.

Abrahamson Metodu ile tek seansta şeker bağımlılığından da arınmak mümkün. Terapi sonras kişilerde şeker ve gluten yeme isteği azalıyor, tatlı ve glutenli ürünlere karşı  isteksizlik ve ilgisizlik hissediliyor.

Kilolardan kalıcı bir şekilde kurtulmak hayal değil

Uzun zamandır kilo problemi ile boğuşan, fazla kilolarını vermekte zorlanan kişiler Abraham Metodu ile tanışan kişiler şekersiz ve glutensiz bir yaşam tarzını benimseyerek hem fazla kilolarından kısa sürede kurtuluyor hem de mevcut kilolarını sağlıklı bir şekilde yıllarca koruyabiliyor.

Bağımlıklarından arınanlar için 1 yıl boyunca bireysel destek programı uygulanıyor. Beslenme uzmanı ile yapılan görüşmeler neticesinde şeker ve glutenden uzak günlük menü ve tarifler veriliyor.

Abrahamson Metodu  sigara, şeker ve gluten gibi bağımlılıkların yanı sıra, alkol, kafein, tırnak yeme, saç yolma, deri yolma, kumar gibi yaygın bağımlılıkların etkili tedavisinde de kullanılıyor.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Be Positive

Adres : Balmumcu Mahallesi Itri Sk. No: 24 Beşiktaş / İstanbul

Telefon : 0850 202 6 202

Web : http://www.bepositive.com.tr

E Posta : info@bepositive.com.tr