Beyoğlu’nun Beyefendisi Olarak Anılan Lipsos Restaurant, Şimdi Kadıköy’de!
Basın Bülteni
04 Tem, 2017 10:17
Beyoğlu’nun Beyefendisi Olarak Anılan Lipsos Restaurant, Şimdi Kadıköy’de!
2005 yılından bu yana; yüksek hizmet kalitesi, damaklarda şölen yaratan lezzetleri ve Beyoğlu meyhane kültürüne sahip çıkan işletme anlayışı ile “Beyoğlu’nun Beyefendisi” olarak anılan Lipsos Restaurant, ikinci şubesini Kadıköy’de açtı!

Lipsos Kadıköy; Rum yemek şeflerinin gustosuyla yetişmiş 6 kurucu üyenin, Yunan ve Türk mutfağıyla harmanladığı farklı tatları ile misafirlerini Ege ve Akdeniz yolculuğuna çıkartıyor. Birbirinden lezzetli meze, ara sıcak ve ana yemeklerini lezzet kaşiflerinin beğenisine sunan Lipsos Kadıköy, Kadıköylülerden şimdiden tam not almayı başardı.

Lipsos Kadıköy’ün menüsünde; Avokadolu Girit Mezesi, Balıklı Lahana Sarma,  Yunan Sarması, Girit Böreği, Beğendili Chili Garnide Soslu Karides, Ispanak Yatağında Levrek Pane, Lavinya, Enginarlı Lipsos Güveç, Lipsos Restaurant’ın dillere destan lezzeti İstavrit Kuş ve Karidesli Ispanaklı Balık Garnide  gibi lezzetler öne çıkıyor.

Buzuki eşliğinde canlı müziği, özel günler için oluşturdukları fiks menüleri, müdavimlerinin alışkın olduğu kalite ve lezzetinden ödün vermeyen uygun fiyatları, şık tasarımlı ve rahatlığın ön planda tutulduğu orta katı, dört mevsim hizmet veren deniz manzaralı terası ile Lipsos Kadıköy, haftanın her günü sabah saat 10:00 ile gece 02:00 arasında sizleri eşsiz lezzetleriyle eğlenceye davet ediyor.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Adwork İstanbul

Adres : iTower Plaza Akar Caddesi No:3 Kat:10 Daire:72 Bomonti Şişli -İSTANBUL

Telefon : 02122328375

Web : http://www.adworkistanbul.com

E Posta : reklam@adworkistanbul.com

İletişim Yetkilisi
  • Özlem Özmen Saltık Özlem Özmen Saltık Müşteri İlişkileri Direktörü Detaylar