Basın Bültenleri
  • Minikler Göz Taramasından Geçti Minikler Göz Taramasından Geçti 06 Mar, 2020 10:06 Sarıyer Belediyesi Gündüz Bakımevi’nde eğitim gören minikler göz taramasından geçirildi. Karaköy Rotary Kulübü ortaklığında yapılan etkinlikte özellikle kreş döneminde oluşan göz tembelliği rahatsızlığının önüne geçmek için bu dönemde çocukların göz taramasından geçirilmesi gerektiğine dikkat çekildi.
  • Sarıyer Akademi liderleri yetiştirecek Sarıyer Akademi liderleri yetiştirecek 30 Oca, 2018 13:02 Kuruluşunun 3’üncü yılında olmasına rağmen LGS’de yüzde 100, YKS’de ise yüzde 92’lik bir başarı yakalayan Sarıyer Akademi, Türkiye’nin önemli eğitim kurumlarına öğrencilerini yerleştirdi.
  • Soğukta Sahipsiz Hayvanlar Unutulmadı Soğukta Sahipsiz Hayvanlar Unutulmadı 27 Oca, 2018 11:06 Sarıyer Belediyesi, soğuk ve yağışlı havanın etkili olduğu şu günlerde sokakta yaşayan sahipsiz hayvanlara el uzattı.
  • Boş Bulduğumuz Her Alanı Yeşillendireceğiz Boş Bulduğumuz Her Alanı Yeşillendireceğiz 17 Oca, 2018 19:38 Sarıyer Belediyesi ve Beşiktaş Kabataş Vakfı’nın işbirliğiyle Reşitpaşa’da gerçekleşen ağaçlandırma etkinliğinde konuşan Belediye Başkanı Şükrü Genç, çevre dostu projelerle boş buldukları her alanı yeşillendireceklerini söyledi.
  • İstanbul’un En Prestijli Kültür Sanat Merkezi Sarı... İstanbul’un En Prestijli Kültür Sanat Merkezi Sarı... 12 Oca, 2018 08:40 Sarıyer Belediyesi, kültür sanat koridorlarına bir yenisini daha ekliyor. Çağdaş ve modern mimari yapısıyla Maslak’ta hizmete girecek olan ‘Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi’, İstanbul’da sanatseverler için bir başka cazibe merkezi olacak.