Pyramids Grup Fuarcılık Antalya Şubesi Açıldı
Basın Bülteni
11 Eyl, 2015 09:00
Pyramids Grup Fuarcılık Antalya Şubesi Açıldı
22 yıllık uluslararası fuar tecrübesini Antalya’ya taşıyan Pyramids Grup Fuarcılık, Antalya Bölge Müdürlüğünün açılışıyla büyük ses getirdi.

İstanbul, Ankara, Antalya, Amsterdam, Kahire, Bağdat, Basra, Erbil, Kazablanka olmak üzere 9 şehirdeki uluslararası ofisleri ve yaklaşık 300 çalışanı ile her yıl 50 fuar düzenleyerek 10.000 katılımcıya ulaşmakta olan ve yaklaşık 500.000 ziyaretçiyi düzenledikleri fuarlara çekmeyi başaran Pyramids Grup Fuarcılık, Antalya’ya çıkartma yaptı.

Pyramids Grup Fuarcılık CEO’su Tolga Tezel, “Antalya’da organize edilecek olan Antalya City Expo(6. Uluslararası Belediye ve Belediye Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı), Turkey Stone Antalya(2. Antalya Mermer ve Doğal Taş Ürünleri Fuarı), Antalya Ceramica(Antalya Seramik, Banyo ve Mutfak Fuarı), Avrasya Aydınlatma ve Elektrik (Antalya Aydınlatma, Elektrik ve Bina Otomasyon Teknolojileri Fuarı), Investeurasia(Gayrimenkul, Proje, Geliştirme ve Yatırım Fuarı) Fuarları için hazırlıklar yurt içi ve yurt dışında büyük bir hızla sürdürülüyor. Antalya Bölge Müdürlüğünün de Antalya fuarlarımıza büyük bir katma değer sağlayacağına inancımız tamdır” diye konuştu. Tezel, ayrıca Antalya’nın ve Türkiye’nin ticaret hacmine büyük katkı sağlayacak yeni projelerin de yolda olduğunu ifade etti.

Akdeniz Bölge Müdürlüğü’nün açılışına Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akdeniz İhracatçılar Birliği Başkanı Mustafa Satıcı, İl Kültür Turizm Müdürü İlknur Selçuk Köker, ANFAŞ Genel Müdürü Alparslan Baki Ertekin, EXPOLİNK Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Erdoğan, çok sayıda sektör profesyoneli olan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, İstanbul Maden İhracatçılar Birliği Başkanı Ali Kahyaoğlu, PYRAMIDS Grup Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mohamed Ahmet Hashem, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dilek Dilbaz, CEO’su Tolga Tezel ve Genel Müdürü Server Seçer katıldı.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Pyramids Group Fair

Adres : Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad.Gümrükçü Sok.No.8 34750 Ataşehir-İstanbul/Türkiye

Telefon : +90 216 575 28 28 (PBX)

Faks : +90 216 575 11 01-02

Web : https://www.pyramidsfair.com/tr

E Posta : info@pyramidsfair.com