Sağlığın En Kolay Hali “Her Yerde Sağlık” Hizmetinizde
Basın Bülteni
17 Eki, 2019 16:15
Sağlığın En Kolay Hali “Her Yerde Sağlık” Hizmetinizde
En değerli varlığımız olan sağlığımız ile ilgili aradığımız pek çok şeyi bulabileceğimiz yepyeni bir internet platformu hayatımıza girdi.

En değerli varlığımız olan sağlığımız ile ilgili aradığımız pek çok şeyi bulabileceğimiz yepyeni bir internet platformu hayatımıza girdi. Her Yerde Sağlık ihtiyacımız olan hizmet ve ürünlerin farklı hastanelerdeki içeriklerini, fiyatlarını karşılaştırmalı olarak görmemizi, taksitle satın almamızı sağlıyor. 
Üye olarak özel kampanyalardan da haberdar olabildiğimiz sitede sağlık hizmetlerinin yanında gıda takviyeleri, güzellik ve sağlık ile ilgili farklı ürünlerde mevcut.
Her Yerde Sağlık bloğunda tıptaki son gelişmeleri, sağlıkta dijital dönüşüm ile ilgili farklı haberleri, Lokman Hekim Hastane ve Üniversitesi hocalarının araştırmalarını da bulabilirsiniz. 
Sağlığına önem verenlerin en önemli başvuru noktası olmaya başlayan www.heryerdesaglik.com platformu bizlere farklı alternatifleri karşılaştırma olanağı sunması, tüm kredi kartlarına taksitle alışveriş imkanı sağlaması, yeni trend ve ürünlere yer vermesi ile öne çıkıyor.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
MECRA360

Adres : M.Akif Ersoy Mahallesi 286. Cadde Proofis Blokları 3 . Kat No:6/18 Yenimahalle/ ANKARA

Telefon : +90 312 354 0 365

Web : http://www.mecra360.com

E Posta : bilgi@mecra360.com