Buz başlıklı lazer epilasyon ile vücut ve cilt bakımı kolaylaşıyor
Basın Bülteni
22 May, 2018 10:58
Buz başlıklı lazer epilasyon ile vücut ve cilt bakımı kolaylaşıyor
Vücuttaki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en etkili yolu olan lazer epilasyona ilgi tatil öncesi dönemlerde daha çok artıyor.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak ve tatilde daha güzel görünmek isteyenler, lazer epilasyon uygulamaları için güzellik ve estetik merkezlerinin yolunu tutuyor.

Yeni nesil lazer epilasyon uygulamalarının istenmeyen tüylerden kurtulmada en etkili ve en çok tercih edilen yöntemler olduğuna dikkat çeken JW Güzellik Merkezi Genel Müdürü Yasemin KUZU, "Tatil planlarının yapıldığı şu günlerde yaz aylarında güzel görünmek isteyen, istenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyenler lazer epilasyon uygulamaları için güzellik ve estetik merkezlerinin yolunu tutmaya başladı. Daha konforlu, hızlı, yan etkisi olmayan, ağrısız ve acısız yöntemler ilgi görüyor. Gelişen teknoloji ile birlikte Lazer epilasyon yöntemleri de çeşitlenmeye başladı. Eskiden yapılan lazer epilasyonlar 10-12 seans gibi 2 3 yıla kadar süren uzun ve külfetli bir süreçti. Günümüzde yeni nesil teknolojiler sayesinde lazer epilasyon uygulamalarında seans süreleri azaldı. Yeni teknoloji ile birlikte artık 4 ya da 6 seansta istenmeyen tüylerden ağrısız, acısız ve konforlu bir şekilde kurtulmak mümkün oluyor” dedi.

Yasemin Kuzu sözlerini şöyle tamamladı: “Lazer epilasyon için en uygun dönem sonbahar ve kış ayları olarak öne çıksa da yeni nesil teknolojilerle artık her mevsim lazer epilasyon yaptırılabiliyor. Bu yöntemlerden biri olan Diode buz başlıklı lazer epilasyon dört mevsim konforlu, ağrısız ve bir şekilde uygulanabiliyor. Kendinden soğutucu özellikleri ile acı ve ağrı hassasiyetini minimum seviyeye indirerek kısa sürede epilasyon işleminin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Diode Buz başlıklı lazer, soğutma sitemi ile çalıştığından dolayı cilt yanmaları, acı ve ağrı oranı düşük oluyor. Hızlı, kolay ve konforlu bir tedavi süreci ile bayanların kâbusu istenmeyen tüylerden kısa sürede kurtulmayı sağlıyor. Buz başlıklı lazerler ile koyu ya da açık olmak üzere tüm cilt tiplerinde birkaç seansta başarılı sonuçlar almak mümkün oluyor. İstenmeyen tüylerinden kolayca kurtulanlar yaz tatilinde rahat bir şekilde plajda boydan boya yürümenin keyfini çıkarabilecek".

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Yorum Ajans

Adres : Cumhuriyet Mah. Şehitler Cad. Concepta Plaza B Blok No: 9/1 Kat: 7 Da: 28, Beylikdüzü - İSTANBUL

Telefon : 0 (212) 853 20 40

Faks : 0 (212) 853 20 44

Web : http://www.yorumajans.com.tr

E Posta : info@yorumajans.com.tr